Seppo

Powiedzile.pl - Prezenty na każdą okazję

Co otrzymujesz?

W zależności od zasięgów danego Influencera voucher do wykorzystania w sklepie www.powiedzile.pl i www.promocjadnia.pl w wysokości 100, 200, 500 i 1000 zł.

 

Czego oczekujemy?

Promocji konkretnej akcji sprzedażowej w postaci reelsa lub posta.

 

O produkcie:

Sklep z prezentami, gadżetami i upominkami z całego świata! Jesteśmy młodym, elastycznym i wysoce doświadczonym zespołem pasjonatów, którzy z wypiekami na twarzy otwierają każdą nową paczkę z niesamowitymi gadżetami. Niniejsze miejsce tworzymy właśnie dla Ciebie, Poszukiwaczu doskonałych gadżetów i upominków, które zostały stworzone by cieszyć i są idealnym prezentem, tworzącym jakże wyjątkowe emocje i uśmiechu.

Od wielu lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu najciekawszych i najbardziej oryginalnych upominków, które następnie trafiają do Waszych rąk. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana – znajdziecie w niej zarówno praktyczne gadżety do codziennego użytku, jak i nietuzinkowe dekoracje, które odmienią Wasze wnętrza.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją i zaskakiwać Was na każdym kroku. Dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, ciekawe produkty.

Nasz sklep to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Zapraszamy Was do częstego odwiedzenia naszego sklepu i odkrywania tajemnic, które kryją się za każdym z naszych produktów. Mamy nadzieję, że nasza pasja i zaangażowanie zostaną docenione, a każde zakupy u nas będą przyjemnym i inspirującym doświadczeniem.