Seppo

Loopy’s World Gdańsk - Rodzinne Centrum Rozrywki

Co otrzymujesz?

1 x karnet 3-miesiące dla Influencera (wybierającego lokalizację Gdańsk) do Gdańska (wartość karnetu w zależności od wieku dziecka 320/370 zł).

Karnet upoważnia do nielimitowanych wizyt przez 90 dni od momentu aktywacji.

Do każdego wejścia abonamentowego przejazd elektryczną kolejką/gokartem gratis :)

Karnety można wykorzystywać w obu lokalizacjach wymiennie.

 

Czego oczekujemy?

Relacja na story + jeden post na wallu przedstawiający wizytę w Centrum. Preferowany wiek dziecka 2-8 lat.

Zależy nam na informacji "Loopy's World jest super na każdą pogodę" - można się wyszaleć jak na dworze pada, ale super jest też w letnie dni, kiedy na dworze skwar, a tu można się zrelaksować w klimatyzacji i mrożoną kawką". Jesteśmy placem gdzie cała rodzina może bawić się razem.

Byłoby cudownie, gdyby doszła też informacja, że organizujemy urodziny + informacja o wielkości placu, konstrukcji oraz sporym wyborze atrakcji dla każdego.

 

O produkcie

Loopy’s World to największy w Polsce plac zabaw, czynny cały rok. Tutaj nikt się nie nudzi! Zapewnimy Twojemu dziecku i całej rodzinie najlepszą rozrywkę, mnóstwo atrakcji, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz zadbamy o Waszą aktywność fizyczną.

Na terenie Centrum działa Restauracja Loopy’s serwująca pyszne przekąski, pełnowartościowe rodzinne obiady, napoje i desery. Naszą specjalnością jest pizza prosto z pieca i przepyszne makarony!